İngilizce Özel Ders


ÖZEL DERS FİYAT HESAPLA & BAŞVUR

Hangi ilçede ikamet ediyorsunuz?
Haftalık kaç saat ders almak istiyorsunuz?
Toplamda ne kadar süre ders almak istiyorsunuz?
Hangi alanda eğitim almak istiyorsunuz?
Ödemenizi nasıl yapacaksınız?
Kaç kişi birlikte eğitim alacak?
Diğer Fırsatlar

ingilizce özel ders

Büyük yahut küçük yaşta herkese ve öğrenme problemi çeken gençlere de ingilizce özel dersleri vermekteyim. Gerçekten öğrenmek isteyen hocamıza gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Konu eksiklerimi saptadıktan daha sonraki süreçte mevzu çalışması yapmamız bağlaçlar ve relative clauseları öğrenme süreci epeyce verimliydi ve verdiğiniz makalelerin reading ve writing konularına epeyce yardımcı olduğunu düşüncesindeyim. Özel derste öğrenme zamanını sizin hızınız da etkiler. Dersi veren öğretmenin yetenek ve deneyimi ile birlikte uyguladığı metotlar dili öğrenme zamanını de etkiler. İngilizce seviyem sıfır ve ingilizceyi kendimi ifade edebilecek düzeyde öğrenmek istiyorum diyorsanız İngilizce özel ders almalısınız.

İlkokul çağındaki çocuğumun ingilizce öğrenmesi için birebir hususi ders aldırmak istiyorum. Yurtdışına fuarlar da kendimizi ve işimizi tanıtmak hedefli ingilizce öğrenmek istiyorum. Eksik bulgular ile birlikte ingilizce öğrenmek ve beğeni alabilmek olası değildir. Yabancı dil öğrenmekte asıl gaye etkileşim kurabilmektir. Yaklaşık bir saat uzunluğundaki İngilizce hususi ders videoları pratik anlatımıyla İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Tümden gelim metoduyla oldukça basit ingilizce öğrenmenizi gerçekleştiren bir eğitim sistemi.

Yazılarınızın tamamını okudum ama kendi ingilizce öğrenmeye calışma serüvenim özelinde en. Devamlılık olursa ve her işte olduğu vb şahıs kendisi de çabalarsa güzel bir öğrenme havuzu. Yabancı dil öğrenme zorunluluğu İngilizce ve diğer dillerin öğretimine her vaktinden daha yoğun ve şuurlu bir biçimde eğilmeyi gerektiriyor. Hayat boyu gereksiniminiz olacak ingilizce bilgisine sahip olmanın en süratli çaresi ingilizceyi en iyisinden öğrenmekten geçer. Örneğin müzik kulağınız varsa piyano çalmayı öğrenmeniz daha pratik olabilmektedir.

Öğrencinin Durumu

Hafta içi ve hafta sonu öğrencinin haline göre kaç saat ders alacağını belirleyip ona göre çalışma gerçekleştirmek istiyoruz. İngilizce dersinin zor olarak algılanmasının altında yatan en gerekli sebep öğrencinin öğretmeniyle uyuşamaması ve temel bulguların kusuru sayılabilir. Evde ingilizce özel ders almanın en mühim üstünlüğü öğrencinin yolda geçireceği zamanı ders çalışarak veyahut ailesiyle beraber verimli vakit geçirerek değerlendirebilmesidir. Evde ingilizce özel ders almanın bir diğer üstünlüğü ise öğrencinin elinde yer alan bütün kaynaklara hemen ulaşıp kullanabilme imkanının olması. Sitemizde profili yer alan üniversiteli öğretmenlerin birçoğu ingilizce özel ders verebilmekte ve öğrencinin akademik başarısına katkıda bulunabilmektedirler. Öğrenciye hususi çalışma yöntemi saptandığı için öğretmen öğrencinin ihtiyacına göre eğitim verir ve vakit kaybı yaşanmaz.

Sınavlara Yönelik İngilizce Özel Ders

Lisede okuyan çocuğuma İngilizce sınava yönelik olarak ders aldırmak istiyorum. Üniversite sınavına hazırlanan kızım için sınava yönelik ingilizceden hususi ders aldırmak istiyoruz. Sitemizde yetişkinlere yönelik konuşmaya yönelik veya imtihan hazırlık İngilizce özel ders verebilen üniversiteli öğretmenler de yer almaktadır. İngilizce özel derslerimiz Genel İngilizce ve İş İngilizcesi’nin yanı sıra sınavlara yönelik çalışmalar olarak da yapılmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesi gibi Güngören’de İngilizce özel ders almak istiyorsanız sitemizdeki öğretmenlerle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversiteli Özel Ders Öğrencileri

Geçmiş senelerde imtihan hazırlığı çalışması yapan ve öğrencilerini başarıya ulaştıran onlarca üniversiteli öğretmenden birisi ile anlaşıp derhal derse başlayabilirsiniz. İngilizce özel spesifik ders alabilmek isteyen lisans uygulaması adayları sitemizde ayt ve tyt orantısında İngilizce dersi verebilen üniversiteli öğretmenlerden ders talebinde bulunabilirler. Okuldaki İngilizce dersinde desteğe gereksinimi olan öğrencilere verileri taze olan ve nasıl İngilizce öğrenilmeli sorusuna cevap vermiş üniversiteli öğretmenlerle destek olabilmekteyiz. Öğrencinin ihtiyacına göre İngilizce özel ders verebilen üniversiteli hocaları sitemizden bulabilir ve kısa süre içerisinde ders almaya başlayabilirsiniz.

Özel Ders Almak İsteyenler

Birçok ilçede İngilizce konularında özel ders verebilecek öğretmenlerle görüşmek isterim. Fatih ilçesinde İngilizce ders verebilecek öğretmenlerle görüşmek isterim. İngilizce dersi verebilecek öğretmenlerle görüşmek isterim. Erkek öğretmenlerle oğlum daha başarılı anlaştığı için erkek öğretmen olmasını istiyoruz. İngilizce üstüne tecrübe sahibi öğretmenlerle görüşme gerçekleştirmek isterim. İngilizce konusunda deneyim sahibi öğretmenlerle görüşme gerçekleştirmek isterim.

Haftada kaç saat ders olacağını öğretmenle duruma göre saptamak istiyoruz. İngilizce üstüne deneyim sahibi öğretmenler irtibata geçerse sevinirim. İngilizceden Bağcılar’da ders verebilecek bayan öğretmenler irtibata geçerlerse memnun olurum. Esenler’de İngilizce özel ders verebilecek bayan öğretmenler irtibata geçerlerse memnun olurum. Fatih’te yaşıyorum öğretmenle orta nokta da dersleri yapabiliriz Beyazıt falan. Bayan İngilizce eğitmenleri irtibata geçerlerse memnun olurum. İngilizce dersi verebilecek öğretmenler irtibata geçerlerse memnun olurum. Hafta da kaç saat olacağını çocuğun haline göre öğretmenle tespit etmek istiyoruz. Hafta da 1 veya 2 saat olarak düşünüyoruz lakin öğretmenle duruma göre netleştireceğiz.

Yakın konumda olan bir öğretmenle derslere başlamak isteriz. Speaking üstüne tecrübe sahibi ingilizce eğitmenleri dönüş yaparlarsa memnun olurum. İngilizce bölümünde deneyim sahibi bayan öğretmenler irtibata geçerlerse memnun olurum. İngilizce dersinden incirli de özel ders verebilecek öğretmenler irtibata geçerlerse sevinirim. Mayıs ayına dek sürekliliği devam ettirebilecek öğretmenler irtibata geçerlerse sevinirim. Bay öğretmenler tercihimizdir oğlum daha başarılı anlaşıyor. Hafta da ne dek olacağını ve fiyat konusunu öğretmenle tespit etmek istiyoruz. Üniversiteli öğretmenlerden ideal fiyata ingilizce özel ders alarak hem öğrencinizin ingilizceyi sevmesini sağlayabilir hatta öğrencinizin akademik başarısının artmasını edinebilirsiniz.

Üniversiteli öğretmenler öğrencilerinize evinizde hususi ders sunarak hem akademik destek olurlar hatta tutum ve davranışlarıyla onlara iyi birer rol model olurlar. İstanbul Dil Danışmanlık olarak sizleri en kısa zamanda hedeflerinize ulaştırmak için deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenleri kadromuz ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her türlü İngilizce özel ders veren öğretmenlerimizden teklifler temin edebilirsiniz. Ek olarak öğrenci gelişimini ve kusurlarını takip etmek için öğretmenlerimiz düzey sınavları ve öğrenci gelişim takip programları uygulamaktadır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.