Özel Ders


ÖZEL DERS FİYAT HESAPLA & BAŞVUR

Hangi ilçede ikamet ediyorsunuz?
Haftalık kaç saat ders almak istiyorsunuz?
Toplamda ne kadar süre ders almak istiyorsunuz?
Hangi alanda eğitim almak istiyorsunuz?
Ödemenizi nasıl yapacaksınız?
Kaç kişi birlikte eğitim alacak?
Diğer Fırsatlar

Çocuklara Özel Ders

Önemli olan çocuğunuz için doğru özel ders öğretmeni bulabilmenizdir. İkinci olarak yoğun iş temposu sebebiyle her an anne yahut baba çocuğunun eksikleriyle ilgilenemeyecektir. Alınan derslerde öğrencinin eksik olan bilgisine yönelik çalışılır. Çocuğun spesifik dersteki performansı okul hayatına yansır. Ders aldırılırken yapılan hatalara dikkat edilmelidir. Çocuğun ansızın bire o derste görünür biçimde etkin olmasını beklemek. Bire bir ders anlatımı konseptinde yapılan bütün ders videolarıyla kendinizi hususi derste hissedeceksiniz.

Öğretmen civara inmekte zorlanacağı vs öğrencinin de gözü korkacaktır. Göz göze gelmediğin bir öğrencinin sorusunu çözmek ne heyecan verici. Çocuğun ders vaktinde o dersle alakalı ödevlerinin yaptırılmasını sağlamak önemlidir.

özel ders

Almanca ve İngilizce dersleri için en kaliteli profesyonellerle çalışmalısınız. Sitemizdeki öğretmenlerden bazıları Marmara Üniversitesi eğitim fakültesi mezunudur. İstanbul’daki kalitesli yabancı dil kursu kurslarında öğretmenlik yapan öğretmenler de ders vermektedirler. Kurumsal firmalara ve kişilere her civarda ders ve tercümanlık hizmeti verilmektedir. Ortaokul ve lise öğrencilerine ve yetişkinlere özel ders verilmektedir.

Özel Ders Öğretmen

LGS hazırlıkta özel fizik ve matematik dersi almak için alanında uzman öğretmenlerle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmen kadromuz tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. İstanbul’un her bölgesinde ders veren öğretmenlerimizle istediğiniz ilçede özel ders alabilirsiniz. Örnek olarak Bakırköy İngilizce özel ders için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmenler vasıtası ile çalışmalarınızı bölmeden devam edip zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

Sınava Hazırlık Özel Ders

Sınav önce değişik kaynaklardan yüzlerce soru çözüp analiz ederek sınavda sürpriz ihtimalini en aza indiriyoruz. Birçok öğrenci aldıkları ders yardımıyla sınavda başarılı olmuşlardır. ÖSYM, LYS gibi birçok sınav ve soru tipinde hazırlanılan ders içerikleri ve sorularla sınavda bir adım önde olun. Kaç derse veyahut ne uzunlukta bir programa gereksiniminiz olduğunu sizinle yapılacak ön görüşme ile planlanabilir.

Başlangıç seviyesinden itibaren hususi derslerde birebir eğitimle verimli bir öğrenme sağlayabilirim. Çocuğunuz hususi ders almaya başladığında öğrenme sürati ön görü edilenden süratli veyahut yavaş olacaktır.

Programım daimi değiştiği için ilk öncesinde sizden ders alabilmek için en elverişli olduğunuz gün ve saatleri belirtmenizi istiyorum. Derslerden verim alıp hedefinize ulaşmanız için derslere düzenli katılımınız ve size öğreteceklerimi veyahut sizden istenilenleri düzenli bir biçimde yapmanız gerekmekte.

Okula Destek Özel Ders

Dersler görsel animasyon ve simulasyonlarla destekli olarak anlatılmıştır ve rastgele bir üyelik ya da ücret gerekmemektedir. Dilerseniz özel ders ücretlerini aylık olarak dilerseniz de günlük olarak ayarlayabilirsiniz. Dolaylı olarak da ailelere yüklediği maliyetler de düşmeye başladı.